BRAMY GARAŻOWE – BIELSKO-BIAŁA, ŻYWIEC

Bramy garażowe segmentowe, rolowane, uchylne, rozwierne. Bramy Wiśniowski, Normastahl, Hydrostal. Montaż bram, naprawa i serwis!


Bramy garażowe - Bielsko Biała, Żywiec Bramy garażowe - Bielsko Biała

Oferujemy bramy garażowe i ogrodzeniowe. Wykonujemy pomiary, a także montaż.


Bramy garażowe - Żywiec Firma „Tomix” w swojej ofercie posiada szeroki wybór bram garażowych, ogrodzeniowych, oraz skrzydłowych. Wyróżnia nas innowacyjność oraz wysokiej jakości produkty , które przyciągają spore grono klientów. Naszym celem jest nie tylko bezpieczeństwo oraz komfort w użytkowaniu, ale przede wszystkim indywidualność dopasowana do każdego klienta.


Bramy garażowe - Bielsko Biała 2 Kierując się kwestią bramy garażowej już na początku jej wyboru mamy nasuwającą się od razu odpowiedź. Czy mamy do dyspozycji znaczną przestrzeń do jej zamontowania, czy też w miarę możliwości chcemy zaoszczędzić dany obszar. W czym ma nam pomóc powyższa kwestia? Otóż mając do wyboru znaczną ilość miejsca z powodzeniem możemy zamontować bramę uchylną. Jednak, gdy liczymy się z danym obszarem to warto zainwestować w bramę segmentową. Idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń będzie zaproponowanie Państwu bram rolowanych, które zyskały również swoją rzesze fanów ze względu na ich niezwykłą funkcjonalność. Dobór kolorystyczny, materiał oraz jego komfortowość dobieramy bezpośrednio do preferencji każdego klienta. Najważniejszymi kwestiami, które ułatwią nam podjęcie decyzji w jej wyborze jest odpowiedni system wyszczególniony poniżej.

Bramy garażowe - Żywiec 2 BRAMA GARAŻOWA UCHYLNA – otwierana jest poprzez ruch uchylny do górnej części garażu, gdzie w większości jest ona schowana. Sposób jej otwierania może być ręczny lub automatyczny. Zależy to już tylko i wyłącznie od decyzji klienta i jego zasobów finansowych. Warto mieć na uwadze, iż wybierając taki system bramy garażowej musimy mieć pełną swobodę nie tylko podczas otwierania i zamykania, ale i również wewnątrz pomieszczenia. Struktura bramy potrzebuje miejsca w suficie na jej schowanie, a jej zewnętrzna część powinna zapewniać około metra wolnej przestrzeni przed garażem. Oprócz standardowych wymiarów wysokości oraz szerokości należy również dokonać pomiarów odległości od krawędzi górnej otworu do jego stropu, wliczając w to odległość bocznych krawędzi od ścian.

Bramy garażowe - Żywiec 3 BRAMA SEGMENTOWA – konstrukcyjnie posiada kilka segmentów, które razem połączone są zawiasami oraz dodatkowo zabezpieczone uszczelkami. Takie solidne zestawienie dodatkowo wzmacnia bramę przed działaniem wszelkich warunków atmosferycznych. Cały segment porusza się na rolkach na prowadnicach, które mamy zamontowane nie tylko bezpośrednio do ściany sufitu, ale i do garażu. Bramy segmentowe są zarówno górne jak i boczne. Podczas ich otwierania nie zajmują znacznej przestrzeni, więc są dobrym wyborem jeśli mamy krótki podjazd. Warto pamiętać, że jest to fantastyczna opcja w garażach, które bezpośrednio mają wyjście na ulicę.

Bramy garażowe - Żywiec 4 BRAMA ROLOWANA – posiada swoje zastosowanie nie tylko jako element wykończenia budynku mieszkalnego, ale i również znajduje szerokie zastosowanie w segmentach przemysłowych. Konstrukcja bramy rolowanej pracuje tylko i wyłącznie w formie pionowej, a jej pancerz zwija się na wał ukryty w estetycznej skrzynce nawojowej. Oferowane przez nas bramy posiadają w swoim standardzie napęd co jest niezwykle komfortowe w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Bramy rolowane bardzo często nazywane są żaluzjowymi, gdyż działają podobnie jak rolety okienne i tym samym zajmują najmniej miejsca.

Bramy garażowe - Żywiec 5 BRAMA OGRODZENIOWA – to najważniejszy element oraz wizytówka całej naszej posesji. Bramy wjazdowe muszą być przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu, ale również powinny zapewniać komfort podczas wjazdu i wyjazdu z posesji. Według obowiązujących przepisów szerokość nie powinna być mniejsza niż 2,4 m. Warto jednak wybrać jej większy rozmiar z uwagi nie tylko na różnorodne gabaryty samochodów, ale i przede wszystkim jego swobodne poruszanie się. Klienci w naszej ofercie mają do wyboru bramę automatyczną oraz przesuwną. To na jaką się zdecydujemy zależy tylko i wyłącznie od Państwa upodobań i możliwości finansowych.

Bramy garażowe - Żywiec 7 Najważniejsze aspekty jaki rodzaj bramy wybrać staraliśmy się pokrótce Państwu wyjaśnić od strony technicznej oraz funkcjonalnej. Naszym zadaniem w dalszym wyborze jest profesjonalna pomoc w nie tylko pod względem estetycznym, ale i o najwyższej jakości. Staramy się podejść do każdego klienta indywidualnie i pomóc w doborze stworzenia spójnej wizualnie konstrukcji pasującej zarówno do gustu właściciela, jak i do całego jej otoczenia.


Bramy garażowe - Żywiec 8

 

Firma Wiśniowski to ponad 20 lat doświadczenia. W ofercie posiadamy bramy rozwierne, uchylne, roletowe, segmentowe.

Bramy garażowe - Żywiec 9 Bramy garażowe - Żywiec 10 Bramy garażowe - Żywiec 11

WWW.WIŚNIOWSKI.PL

 


Bramy garażowe - Żywiec 12

 

Normstahl jest bardzo dobrze znaną marką, oferującą innowacyjne, wysokiej jakości produkty dla użytku prywatnego i przemysłowego. Z szerokim portfolio produktów bramowych i rozwiązań do automatycznych wejść i wjazdów, przyciągamy docelowych konsumentów poprzez skupienie się na projektowaniu, bezpieczeństwie i wygodzie.

Bramy garażowe - Żywiec 13 Bramy garażowe - Żywiec 14 Bramy garażowe - Żywiec 15

WWW.NORMSTAHL.PL

 


alt=

 

Oprócz w/w bram, w naszej ofercie są także: bramy przesuwne, bramy skrzydłowe i furtki oraz segmenty i słupy.

Bramy garażowe - Żywiec 17 Bramy garażowe - Żywiec 18 Bramy garażowe - Żywiec 19

WWW.WIŚNIOWSKI.PL

 


Bramy garażowe - Żywiec 20

 

Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na nowości i starającą się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Istnieje możliwość realizowania indywidualnych zamówień na podstawie rysunków technologicznych dostarczonych przez klienta.

Bramy garażowe - Żywiec 21 Bramy garażowe - Żywiec 22 Bramy garażowe - Żywiec 23

WWW.HYDROSTAL.PL

 


Realizacje bram

Poniżej prezentujemy realizacje drzwi garażowych naszego autorstwa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.