Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne - Bielsko Biała, Żywiec

Tanie rolety wewnętrzne (rolety materiałowe, rolety dzień noc, rolety rzymskie). Montaż rolet, naprawa i serwis!

Rolety wewnętrzne są nie tylko indywidualnie spersonalizowane, ale i idealnie dopasowane do rozmiaru okna bądź wnęki. Rolety są nie tylko gwarancją skutecznej ochrony przed promieniowaniem słonecznym, ale i wścibskim zaglądaniem przez nieproszonych gości. Szeroka gama kolorystyczna może w całkowitym stopniu zmienić cały wystrój wnętrza, a tym samym stworzyć klimat sprzyjający nie tylko pracy, ale i odpoczynkowi. Rolety wewnętrzne zapewniają maksimum komfortu, a ich odpowiedni dobór sprawdzi się w każdym pomieszczeniu ze względu na ich niesamowitą uniwersalność. Rolety wewnętrzne stanowią nie tylko ochronę prywatności, ale przede wszystkim są pięknym dodatkiem w każdym wnętrzu. Nowatorskie rozwiązania i technologie pozwalają użytkownikom wybierać takie formaty, jakie im najbardziej przypadną do gustu.

Wiele możliwości

W naszej ofercie posiadamy rolety wewnętrzne z różnymi systemami zwijania, dostosowanymi do Państwa preferencji: zwijane, rolowane, kasetowe czy wolnowiszące. Rolety w zależności od danego typu mogą posiadać system sterowany ręcznie na kilka sposobów: za pomocą łańcuszka, sznurka, drążka bądź za pomocą klipsów magnetycznych, które są odpowiednio umieszczane na wybranej wysokości. Poniżej przedstawiamy dostępne rodzaje rolet wewnętrznych. Każdy z nich może zostać indywidualnie dobrany do rozmiarów Waszego okna.
Rolety wewnętrzne - Bielsko Biała Żywiec

Rolety dzień noc

Rolety dzień i noc stanowią świetną propozycję do wszystkich wnętrz, które raz potrzebują zasłonięcia, a następnie dostępu do naturalnego światła z zewnątrz. Charakteryzują się budową z ułożonych na przemian pasów tkaniny oraz delikatnie przezroczystej siatki. Pozwalają na swobodną regulację dostępu światła słonecznego do pomieszczenia. Dostępne są w różnych rozmiarach i wielu kolorach, dzięki czemu można dostosować je do wystroju każdego wnętrza.

Rolety rzymskie

Jak sama nazwa wskazuje rolety rzymskie wykorzystywano już w starożytnym Rzymie. W oknach zawieszano tkaniny mające chronić przed słońcem oraz kurzem. Dziś zastosowanie rolet to nie tylko funkcja praktyczna, ale również dekoracyjna. Rolety rzymskie dają poczucie prywatności i nie odbijają światła telewizora czy ekranu komputera. Zaprojektowane w taki sposób, aby przepuszczały odpowiednią ilość światła, tworząc przyjemną atmosferę wewnątrz pomieszczenia.
Rolety wewnętrzne - Żywiec
Rolety wewnętrzne - Żywiec

Rolety drewniane

Rolety drewniane to jedno z ciekawszych rozwiązań przesłon okiennych. Nie tylko osłonią okno, ale także nadadzą wnętrzu nowoczesny i ciekawy element. Świetnie sprawdzają się w sypialni czy salonie. Ponadto drewno to materiał ekologiczny doskonale wpisujący się w zasady zrównoważonego rozwoju tak głośno dziś popularyzowane.

Rolety skórzane

Rolety skórzane to oryginalna propozycja dla wszystkich osób, które we wnętrzu chcą uzyskać maksymalny poziom elegancji i wyjątkowości. Są wykonane z naturalnych materiałów, które przykuwają uwagę. Rolety skórzane często wybierane są do gabinetów, biur oraz do salonów.

Rolety aluminiowe

Rolety aluminiowe to prostota i niezawodna funkcjonalność. Aluminium to tworzywo bardzo uniwersalne, dlatego dzięki właściwemu dopasowaniu koloru rolety do Twojego wnętrza będzie stanowiła ona integralną całość zarówno w tych eleganckich jak i minimalistycznych pomieszczeniach. Rolety aluminiowe są bardzo trwałe i cechują się dobrą izolacją termiczną odbijając 70 % promieni słonecznych.
Rolety wewnętrzne - Bielsko-Biała
Rolety wewnętrzne - Bielsko-Biała

Rolety bambusowe

Rolety bambusowe to propozycja na nietuzinkową i nieco orientalną aranżację okien. Są skonstruowane za pomocą połączonych ze sobą estetycznymi przeszyciami cienkich listewek. Bambus charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego takie rolety doskonale sprawdzą się także w łazience czy kuchni.

Rolety greckie, austriackie

Rolety austriackie to bardzo dekoracyjna i efektowana propozycja przesłonięcia okna. Są szyte ze sporej ilości tkaniny w celu uzyskania specjalnego efektu dekoracyjnego w postaci tzw. brzuszka. Idealnie wpisuje się jako dopełnienie aranżacji wnętrz bardzo eleganckich i wytwornych.

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to najpopularniejszy i jeden z najtańszych sposobów na zasłonięcie okien w naszych pomieszczeniach. Wykonane z dobrej jakości materiałów spełniają swoją praktyczną funkcję przez długie lata. Bogata gama kolorów sprawia, że bez problemu komponują się z pomieszczeniami o różnym wystroju.

Rolety dachowe

Okna dachowe wpuszczają do wewnątrz pomieszczenia dużą ilość słońca i przyczyniają się do wzrostu temperatury. Aby temu zapobiec należy wybrać rolety dachowe. W zależności od preferencji dostępne są rolety o różnym stopniu przyciemnienia. Posiadamy dużą kolekcję barw i wzorów wpisującą się we wszystkie gusta.
Rolety wewnętrzne - Bielsko-Biała