Z Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane - Bielsko Biała, Żywiec

Bramy garażowe rolowane. Bramy Wiśniowski, Normastahl, Hydrostal. Montaż bram, naprawa i serwis!

Bramy rolowane obejmują ofertę bram zarówno stalowych jak i aluminiowych z ociepleniem lub bez. Mogą być obsługiwane napędem sprężynowym bądź elektrycznym. Wybór ten najlepiej zastosować w pomieszczeniach, gdzie każdy kawałek jest na wagę złota. Optymalne wykorzystanie przestrzeni pod sufitem jest nie tylko niezwykle uniwersalną opcją, ale pozwala użytkownikowi na wysoki komfort jej używania. Bardzo dużą zaletą bram rolowanych jest ich wysoki stopień energooszczędności. Profile bramy garażowej rolowanej są uszczelniane i odpowiednio wypełniane pianką poliuretanową. Nad otworem montowany jest wał, na który zwijane są profile. Głównym elementem tego sytemu jest napęd, który jest dobierany bezpośrednio do gabarytów oraz wagi bramy. Mechanizmy te gwarantują nie tylko komfort, ale i również bezpieczeństwo podczas jej eksploatacji. Bramy rolowane najczęściej wybierane są tam, gdzie mamy znaczny problem z wygospodarowaniem przestrzeni w garażu.

Szeroki wybór

Mając na uwadze niebanalne pomysły naszych klientów, którzy oczekują solidnego i niezwykle oryginalnego wyglądu pragniemy zaoferować szeroką gamę kolorystyczną. Ogromny zasób kolorystyczny sprawi, że bez większego problemu dobierzemy kolor bram do elewacji, drzwi bądź okien. Nowoczesne technologie pozwalają na otrzymanie powierzchni zbliżonych strukturą i kolorem do drewna, co obecnie cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Zapewniamy indywidualność i dobór odpowiednich materiałów nadającym całej aranżacji niezwykłego designu i wyjątkowości. Wysoki standard usług i profesjonalne doradztwo jest naszym nieodłącznym elementem przy tworzeniu Państwa kreatywnych wizji.
Bramy garazwowe - Bielsko-Biała

Zalety bramy rolowanej:

  • idealna opcja dla małych pomieszczeń
  • nie potrzeba dodatkowego miejsca dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia
  • estetyczna skrzynka, do której zawijany jest płaszcz
  • wytrzymałe i bardzo trwałe materiały tj. aluminium w przypadku pancerza oraz skrzynki
  • awaryjne otwarcie posiadające korbę zintegrowaną bezpośrednio w napędzie hamulca bezpieczeństwa
  • duża gama kolorystyczna pozwalająca na właściwy dobór odcienia bramy do innych elementów stolarki

Standardowe wyposażenie bramy rolowanej:

1. Skrzynka aluminiowa
3. Prowadnice
2. Pancerz
4. Listwa dolna
Bramy rolowane - Żywiec

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Dzięki zamontowaniu bramy roletowej zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem można wykorzystać w dowolny sposób, na przykład zamontować oświetlenie czy dodatkową półkę służącą do przechowywania różnych przedmiotów. Ponadto doświetlenie wnętrza można zyskać poprzez montaż bramy z przeszkleniami.

Rozwiązania, które udoskonalają system bramy rolowanej:

  • prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu i tym samym są wyposażone w uszczelki szczotkowe oraz ślizgi
  • awaryjne otwieranie bramy w wyniku braku prądu. Wówczas bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej, która jest wykorzystywana do awaryjnego otwierania
  • aretki zapewniają dystans pomiędzy profilami podczas zwijania kurtyny bramy. Praca bramy wówczas jest bardzo cicha, a żywotność paneli znacząco się wydłuża. Pierścienie nawojowe w bramach roletowych standardowo wyposażone są w ochronne, nylonowe osłony, których głównym zadaniem jest minimalizowanie zarysowań kurtyny bramy.
Bramy garazwowe rolowane - Bielsko-Biała Żywiec
Bramy garazwowe rolowane - Bielsko-Biała

Kompleksowa usługa – doradztwo, pomiar, sprzedaż, montaż

W swojej ofercie posiadamy bramy garażowe rolowane najlepszych producentów na rynku, takich jak Wiśniowski, Normstahl oraz Hydrostal. Na Państwa życzenie i dla Waszej wygody wykonamy pomiary, jak również oferujemy usługę montażu. Dla klientów korzystających kompleksowo z naszych usług przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, o których dowiedzie się od naszych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.