Z Ciepły parapet

Ciepły parapet - Bielsko-Biała

CIEPŁY PARAPET - PARAPETY TERMICZNE

Ciepły parapet- Bielsko Biała, Żywiec

Jesteśmy nowo powstałą firmą działająca w branży produkcji, frezowania parapetów termicznych pod tzw. ciepły montaż okna. Jednym z kluczowych elementów, które odpowiadają za największe straty ciepła jest prawidłowy montaż stolarki okiennej. Dlatego, aby ograniczyć mostki termiczne stosuje się parapety termiczne, zwane też jako ciepłe parapety, parapety termiczne, czy termoparapety.

CIEPŁY PARAPET W OFERCIE TOMIX

Ciepły parapet - Żywiec
Ciepły parapet powoduje szczelne połączenie okna z murem, jak również solidne podparcie dolnej części ramy okna, co jest niezwykle ważne przy właściwym montażu okien. Jednym z istotnych szczegółów, które rzutują na największe ubytki ciepła jest właściwy montaż/instalacja stolarki okiennej. Z tego powodu, żeby zniwelować mostki termiczne wykorzystuje się ciepłe parapety. Ten sposób gwarantuje szczelne połączenie okna z murem, oraz stałe podparcie dolnej części ramy montowanej stolarki, co jest konieczne do poprawnego montażu.

CIEPŁE PARAPETY - WALORY I BUDOWA

Ciepły parapet, określany również jako parapet termiczny albo termoparapet jak to określa nazwa dotyczy profilu podokiennego wytwarzanego z termoizolacyjnego polistyrenu ekstradowanego XPS. Jego funkcją jest ograniczenie pojawiającego się w obrębie parapetów i dolnego fragmentu okna mostka termicznego. Powoduje to ograniczenie traconego w efekcie konwekcji swobodnej ciepła z wnętrza/lokalu umożliwiając jego lepszą izolację. Współczynnik przenikania ciepła całego okna jest ograniczony o 0,1kW/m*K! Ulepszoną termoizolację precyzyjne obrazuje/odzwierciedla grafika obok/poniżej.

Z parapetem termicznym

Bez parapetu termicznego

CIEPŁE PARAPETY – WARIANTY

Ciepły parapet - Bielsko-Biała

Termoparapet cały XPS S30 Prime

Termoparapet cały XPS S30 Prime posiada ściśle dopasowane wymiary pod różnorakie, istniejące na rynku profile okienne. Uwzględnia podwalinę jednocześnie pod parapet zewnętrzny oraz wewnętrzny. Świetnie umożliwia wypoziomowanie ramy okiennej. 1 mb tego produktu pozwala powiększyć twałość cieplną zamontowanego okna. Umożliwia ona także zwielokrotnienie odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne w trakcie montażu.

Termoparapet wewnętrzny XPS S30 Prime

W naszej gamie produktów występują również ciepłe parapety w wariancie tylko zewnętrznym albo wewnętrznym. Dopasowany jest on do specyficznych potrzeb klientów, którzy mają zamiar wykorzystać nietypowy format parapetu zewnętrznego lub dla przykładu zamienić tradycyjny parapet wewnętrzny blatem kuchennym.
Ciepły parapet - Bielsko-Biała
Ciepły parapet - Bielsko-Biała

Termoparapet cały XPS S30 Prime

Pełni rolę świetnego substytutu dla typowych poszerzeń profili PCV. Wyróżniają go natomiast o wiele lepsze właściwości termiczne. Następnym walorem naszego profilu jest swobodna adaptacja wysokości profilu. Specjalne wzmocnienie daje listwa przymocowana w dolnym fragmencie profilu. Umożliwia ona także powiększoną wytrzymałość na różne odkształcenia materiału.

CIEPŁY PARAPET – DLACZEGO TO SIĘ OPŁACA W SKALI MAŁYCH I DUŻYCH INWESTYCJI?

Wytwarzane przez Termo-Mix ciepłe parapety dają mnóstwo różnych zysków. Dowiedz się o nich czytając informacje poniżej.


Informacje dla inwestorów

Materiał, z którego są wytwarzane nie pozwala na pojawienie się nawet najmniejszej wilgoci w obszarze montażu. 1mb parapetu da radę utrzymać obciążenie do 130kg! Jest to niezastąpiony materiał do ulepszenia termoizolacji budynku/lokalu. Nowatorska technologia umożliwia pozbyć się kłopotu z powiewami chłodu i stratami ciepła spod parapetu dzięki użyciu profili podokiennych naszej produkcji, które są konieczne przy właściwym procesie montażu stolarki okiennej w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym.

Informacje dla firm zajmujących się handlem stolarki okiennej i ekip montażowych

Użycie naszych profili podokiennych sprawia, że montowane okna są trwale podparte i wypoziomowane. Eliminuje to kłopot z wypaczaniem ram okiennych albo opadaniem okien po ich osadzeniu. Montaż parapetów jest także o wiele łatwiejszy, ponieważ są one zamontowane na trwałej podwalinie przyszykowanej pod określoną grubość parapetu wewnętrznego. Wszystkie wymienione składniki powodują znaczne polepszenie się jakości montażu i niwelują ryzyko zgłoszenia reklamacji.
Dowiedz się więcej na: www.parapetytermomix.pl