Z Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Asilo, DRE, Pol-skone, Porta, Verte, Cal, KMT, Doorsy

Oferta rynkowa drzwi wewnętrznych jest niezwykle szeroka. W naszej ofercie możemy Państwu zaoferować drzwi renomowanych i sprawdzonych producentów tj. Asilo, Pol-Skone, Porta Drzwi, Verte, Dre, Cal, K&P, Setto, KMT oraz Doorsky. Nasza współpraca opiera się na bogatym asortymencie, który nie tylko przedkłada się na profesjonalizm, ale i jakość użytych materiałów. Wybór idealnie dopasowanych drzwi nie kończy się tylko na ich skrzydle. Nieodzownym elementem jest sposób rozłożenia zawiasów lub wybór odpowiednich ościeżnic. Drzwi wewnętrzne mogą być delikatnym akcentem pomieszczenia, jak i nowoczesnym designem z nutką nietuzinkowości.
Drzwi wewnętrzne - Żywiec

Drzwi klasyczne

Klasyczny akcent możemy znaleźć w różnych kolekcjach dostępnych u nas producentów. Piękne klasyczne frezowania z tradycyjnym wzornictwem dodają wnętrzom elegancji jak za dawnych lat. Dostępne są w różnych eleganckich wersjach. Charakteryzują się pełnym skrzydłem w systemie bezprzylgowym, gdzie dodatkowym akcentem jest piękne frezowanie, które występuje po dwóch stronach skrzydła. Zapewniają niezwykłą trwałość oraz sztywność. Drzwi wewnętrzne w ramie MDF wypełnione są płytą, aby zapewnić doskonałe parametry izolacji dźwięku. Cała konstrukcja jest zamknięta w płaszczu płyty MDF.

Dla miłośników minimalizmu

Kolejną propozycją są kolekcje, które zdobędą serca miłośników aranżacji minimalistycznych, glamour oraz loftowych. W oferowanych przez nas produktach można dopasować okucia w tym samym kolorze, dzięki czemu całość pozostanie spójna oraz niezwykle elegancka. Dostępne są w kliku pięknych wersjach. Charakterystyczne dla kolekcji takich stylów jest delikatne frezowanie na wysokości klamki dostępne po dwóch stronach skrzydła. Wewnątrz został opracowany system SOLID zapewniający trwałość i komfort użytkowania. Skrzydło można zamontować w ościeżnicy regulowanej oraz ukrytej. Dostępne jest również w wersji Verte, czyli odwrotną przylgą.
Drzwi wewnętrzne - Żywiec

Drzwi wewnętrzne z motywem jodełki

Ciekawą propozycję stanowią drzwi, które wykorzystują w swojej teksturze układ frezów z wytłoczeniami w formie jodełki. Bez względu na wybraną kolorystykę skrzydeł będą one pasowały do wszelkich przestrzeni nadając im niepowtarzalny wygląd. Styl eko bądź industrialny posiada piękny akcent frezowania w kolorze czarnym z naturalnym fornirem. Dostępne są oczywiście w różnych wersjach, dostosowanych do wszystkich potrzeb.

Drzwi wewnętrzne do samodzielnego wykończenia

Kolejną niezwykle interesującą i innowacyjną propozycją drzwi wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie, które pobudzają kreatywność na wszelkie sposoby są drzwi do samodzielnego wykończenia. Drzwi te zostały zaprojektowane tak, aby mogły zostać wykończone przez użytkowników farbą akrylową, tykiem strukturalnym bądź tapetą, które idealnie wpiszą się we wnętrze danego pomieszczenia. Niesamowite w nich jest to, iż w połączeniu z ukrytą ościeżnicą dają możliwość swobodnego ukrycia ich w wybranym przez nas wnętrzu. Niebywałe efekty wizualne z pewnością nie przejdą obojętnie wobec każdego gościa.

Drzwi wewnętrzne ze strukturą drewna

Klasyką gatunku jest oczywiście wersja fornirowaną z poziomą strukturą drewna. Pomimo, że jest to dość nietypowe rozwiązanie, to w sposób delikatny podkreśli każde wnętrze. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Drzwi klasyczne są rozwiązaniem ponadczasowym i bez względu na to jakie planujemy przemiany w pomieszczeniach to i tak zawsze odnajdą się w każdej aranżacji. Są dostępne w standardowych rozmiarach jednoskrzydłowych, do szerokich otworów drzwiowych w formie dwuskrzydłowej, jak również w formie niestandardowej do wysokich pomieszczeń.

Decydując się na drzwi wewnętrzne warto zastanowić się nad ich formą. Czy mają to być drzwi:

klasyczne
loftowe
ukryte
drewniane
przesuwne

szklane
wysokie
nowoczesne
do zabudowy ścian

Tomix – najlepsze doradztwo

Drzwi wewnętrzne mogą całkowicie odmienić styl danego wnętrza i stać się ich nietuzinkową i oryginalną ozdobą. Pomoc w doborze modelu, odcienia bądź odpowiedniego materiału i kształtu zapewni Państwu nasza firma, która do każdego projektu podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Kompleksowo zajmiemy się aranżacją Państwa domu, firmy czy mieszkania. Stworzymy unikatowe kompozycje, które nie tylko będą funkcjonalne, ale przede wszystkim będą komfortowe i wygodne i ich w codziennym użytkowaniu.
Drzwi wewnętrzne - Bielsko-Biała