Z Okna aluminiowe

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe mogą być zastosowane praktycznie we wszystkich typach obiektów. Ich wszechstronność pozwala na dobór konstrukcji bezpośrednio pod wymagania klienta. Gwarancją aluminium jest ich nie tylko długa żywotność, ale i bezpieczne dla klienta użytkowanie. W swojej ofercie możemy Państwu zaoferować m.in. okna czołowych marek tj. Wiśniowski, Aluplast, Velux, Fakro oraz Internorm.

Najlepsi producenci okien aluminiowych

Producenci okien, które posiadamy w swojej sprzedaży to starannie wyselekcjonowane przedsiębiorstwa, działające od lat w branży. Ich wiedza, doświadczenie oraz wspaniałe zaplecze techniczne, a także posiadany know-how wpływa na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Gwarantujemy, że każde okno producentów, z którymi współpracujemy to produkt o najlepszych parametrach technicznych, wyprodukowany w nowoczesnej technologii z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Oferowane przez nas produkty są łatwe w użytkowaniu oraz niezwykle funkcjonalne. Odporne na zniszczenia, ich kolory nie ulegają zmianie z upływem czasu. Ponadto są niezwykle łatwe w konserwacji, co nie przysparza zbyt wiele kłopotów. Zapewniają najwyższą ochronę i bezpieczeństwo nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, ale również przed włamywaczami.

Obiekty wykorzystania

Okna aluminiowe mogą być wykorzystywany we wszystkich typach budynków. Ich najczęstszym przeznaczeniem są:
– obiekty użyteczności publicznej oraz sportowo-rekreacyjne
– banki
– zakłady produkcyjne
– hotele
– salony
– obiekty mieszkalne itp.

Okna aluminiowe - Żywiec

Najwyższa jakość

Wyróżniają się wysokim stopniem jakości bez względu na miejsce w jakim mają mieć zastosowanie. Specjalne systemy uszczelniające EPDM gwarantują bardzo wysoki stopień szczelności okien. W przypadku systemów nierozszczelnianych można zaproponować z bogatej oferty m.in. systemy nawiewnikowe, które są odpowiedzialne za prawidłową infiltrację powietrza w pomieszczeniach. Takie rozwiązanie jest wykorzystywane w przypadku dużej wilgotności pomieszczeń. Okna aluminiowe można dopasować zarówno w rozmiarach standardowych, jak i bezpośrednio pod indywidualne preferencje. Wszystkie oferowane przez nas okna aluminiowe dostosowane są do wszelkich wymogów prawa budowlanego co dodatkowo podnosi poziom wykonywanych usług.

Indywidualne dostosowanie

Warto wziąć pod uwagę jakich preferencji użytkowania Państwo oczekują wybierając ich styl. Czy mają być to okna aluminiowe stałe, rozwierne, uchylne, rozwierno-uchylne, w postaci ścianki czy też w formie uchylno – przesuwnej. W tej kwestii pomożemy wybrać Państwu odpowiednie nie tylko pod względem ich funkcjonalności do danego typu wnętrza, ale i również do całokształtu wnętrza. Wszechstronność oraz walory estetyczne zapewniają oknom nie tylko system mocowań, markowe okucia ale również szeroka gama rozwiązań progowych. Ponadto w naszym bogatym asortymencie możliwy jest dobór okien aluminiowych bez względu na ich gabaryty, wymagania jak również marzenia każdego klienta – zaspokoimy każde potrzeby. Nasza firma podejmuje wszelkie nietuzinkowe wyzwania i tym samym poszerza z dnia na dzień swoją bogatą ofertę. W oparciu o potrzeby i niezwykłą kreatywność klientów zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu bez problemu można dobrać kolor okien do elewacji bądź też elementów wykończeniowych budynku.
Okna aluminiowe - Bielsko-Biała Żywiec
Okna aluminiowe - Bielsko-Biała Żywiec

Bogata oferta, mnogość kolorów

Wielu klientów najczęściej wybierają okna aluminiowe oraz PCV – i nie bez powodu. Aluminium nie tylko jest bardzo łatwym produktem do czyszczenia i pielęgnacji, ale i również można je podczas produkcji dostosować do wielu kształtów oraz kolorów. Obecnie wśród klientów najmodniejsze są kolory ze stali szlachetnej oraz dekory w formie metalicznej. Tonacje beżowe oraz brązowe nie poszły w zapomnienie i tuż za niezliczonymi rozwiązaniami w odcieniach szarości klasyfikują się również wysoko w rankingu.

Wysoka popularność, gwarancja na lata

Rozwiązań okien aluminiowych jest bardzo wiele i tym samym dobieramy je indywidualnie opierając jakość i preferencje klienta do oferty naszych bezpośrednich producentów. Aluminium to materiał z dużym potencjałem, który spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Dzięki oknom aluminiowym nie tylko podnosimy wartość nieruchomości i tym samym ich wysoki standard, ale przede wszystkim dajemy gwarancję użytkowania na długie lata.
Okna aluminiowe - Bielsko-Biała Żywiec
Nakładki aluminiowe - Bielsko-Biała Żywiec

Najlepsze doradztwo

Nie wiesz jakie okno wybrać do swojego nowo powstającego domu? A może prowadzisz remont mieszkania i nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Bez obaw. Nasi pracownicy z pewnością pomogą Ci w wyborze właściwych okien. Nie tylko opowiedzą na wszystkie pytania, ale także podpowiedzą najlepsze rozwiązania i udzielą najtrafniejszych wskazówek. Doskonale znają nasze produkty, ich zastosowania i cechy użytkowe. Ponadto zatrudnieni u nas pracownicy posiadają dużą wiedzę fachową. Nie bój się skorzystać z ich pomocy i skontaktuj się z nami już dziś! Oprócz profesjonalnego doradztwa i prowadzonej sprzedaży okien oferujemy Państwu także kompleksową usługę montażu.