Bramy garażowe Bielsko Biała Żywiec

Jak …

Drzwi - Bielsko Biała

Jak …

Rolety zewnętrzne - Żywiec

MONTAŻ …

Okna - Bielsko Biała Żywiec

Jak …

Plisy - Żywiec

Jak …

Rolety - Bielsko Biała

Jak …

Okna PCV, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne - Skoczów

Okna PCV, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne - Szczyrk - montaż, serwis i naprawa

Firma Tomix zajmuje się sprzedażą i montażem asortymentu niezbędnego przy wykończeniu mieszkania. Oferujemy okna, drzwi, rolety, bramy garażowe, ogrodzenia i panele podłogowe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.
Drzwi Żywiec
Okna Żywiec
Bramy garażowe Bielsko Biała
Okna drzwi Żywiec
Drzwi Żywiec
Drzwi Żywiec
Okna Żywiec
Okna Bielsko Biała
Drzwi Żywiec
Rolety Żywiec
Rolety Bielsko Biała
Okna PCV - Szczyrk

Okna aluminiowe

Obecnie są popularne wśród projektantów wnętrz. Okna aluminiowe stosowane są głównie przy wykańczaniu dużych powierzchni np. hotele, biurowce. Ich zaletą jest sztywny i lekki materiał, odporny na rdzę. Surowy wygląd przyciąga tych okien sprawia, że coraz częściej stają się elementem wyposażenia współczesnych domów. Okna aluminiowe gorzej izolują ciepło niż pozostałe materiały.

OKNA PCV

Najpopularniejsze rozwiązanie wśród projektów mieszkań. Okna PCV bardzo dobrze utrzymują ciepło w pomieszczeniu i mają świetne parametry w ochronie przez czynnikami zewnętrznymi. Niestety okna PCV są wrażliwe na zmiany temperatur.

Profile okien aluminiowych

Profile okien PCV

Drzwi zewnętrzne

To wizytówka domu, bariera przed warunkami atmosferycznymi oraz niepożądanymi gośćmi. Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne najwyższej jakości, ponieważ mamy świadomość jak ważną rolę odgrywają w każdym mieszkaniu i że powinny służyć przez lata.

Drzwi wewnętrzne

Zapewniają prywatność i estetkę wnętrz. Drzwi wewnętrzne powinny być dopasowane do potrzeb użytkowników, aby korzystanie z nich było przyjemne każdego dnia. Zapewniamy Państwu renomowanych producentów, gwarantując maksymalne zadowolenie.
Drzwi wewnętrzne zewnętrzne - Szczyrk

Zdjęcia z realizacji

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 8 -18:00 Sob: 9 – 13:00

E-MAIL: biuro@tomix.org.pl