Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne - Bielsko Biała, Żywiec

Rolety zewnętrzne (antywłamaniowe, elewacyjne, nadstawne). Montaż rolet, naprawa i serwis!

Rolety zewnętrzne produkowane są z jak najlepszych materiałów, co oczywiście przedkłada się na ich wysoką jakość. Osłony zewnętrzne codziennie narażone są na działanie różnych czynników atmosferycznych tj. wiatr, śnieg, deszcz czy słońce. Ich profile wykonane są z wysokiej jakości blachy aluminiowej, która jest dodatkowo wyposażona w dwuwarstwowe powłoki odporne na ścieranie. Istotnym elementem jest również pianka, która wypełnia wszelkie profile izolując je tym samym dźwiękowo oraz termicznie. Rolety zewnętrzne, które posiadamy w naszej ofercie wyróżniają się szeroką gamą kolorystyczną, aby tym samym można je było dopasować do całokształtu elewacji. Różnorodność form i materiałów użytych do ich produkcji daje szerokie pole manewru. Rolety zewnętrzne można zamontować na budynkach jednorodzinnych, obiektach handlowych, apartamentowcach i wielu innych produkcjach możliwych do ich zagospodarowania. Ich bogata kolorystyka skłania ku stwierdzeniu, że rolety zewnętrzne niezależnie od ich funkcji użytkowych, często są także ważnym elementem dekoracyjnym nowoczesnych budynków.
Rolety zewnętrzne antywłamaniowe - Żywiec
Rolety zewnętrzne - Bielsko-Biała
Rolety zewnętrzne - Żywiec

Zalety rolet zewnętrznych

  • Zapewnienie ochrony przed nadmiarem ilości promieni słonecznych – to jedna z najważniejszych zalet rolet zewnętrznych. Choć pomieszczenia jasne i słoncze to coś do czego dążymy przy budowie domu czy remoncie mieszkania, to obecnie wzrastające temperatury latem sprawiają, że temperatura w naszych pomieszczeniach staje się uciążliwa i zbyt wysoka. Ponadto wpadające promienie słoneczne przeszkadzają w pracy przed komputerem czy oglądaniu telewizji. Dlatego rolety zewnętrze to bardzo dobre rozwiązanie. Nie tylko pozwolą na obniżenie zbyt wysokiej temperatury w pomieszczeniu, ale także ułatwią korzystanie z ekranów. Ponadto roleta zewnętrza to doskonała izolacja termiczna nie tylko latem, ale także zimą. Wówczas możemy ochronić się dodatkową barierą przed przedostawaniem się zimnych podmuchów powietrza do wewnątrz.

  • Zaciemnienie pomieszczenia – rolety zewnętrze to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem, ale także przed wszelkim innym źródłem światła, takim jak księżyc czy lampy uliczne. Dzięki nim możesz cieszyć się spokojnym snem w ciemnej sypialni każdej nocy.

  • Oszczędność pieniędzy – jak już wspomnieliśmy rolety zewnętrzne stanowią doskonałą izolację termiczną, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczenia. To dzięki temu nie będziesz musiał zwiększać ogrzewania zimą czy używać klimatyzatora latem, a to pozwoli Ci na zmniejszenie wysokości rachunków.

  • Ograniczenie ilości hałasu – rolety zewnętrzne zapewniają także dużą dźwiękoszczelność, co szczególnie sprawdza się w budynkach przy ruchliwych ulicach bądź w przypadku osób, które bardzo cenią sobie ciszę i spokój.

  • Ochrona prywatności – nikt nie lubi wścibskich spojrzeń, tym bardziej we własnym domu, dlatego rolety zewnętrze to rozwiązanie, które zapewni 100% prywatności.

  • Walor estetyczny – rolety zewnętrzne w każdym budynku, bez względu na jego styl mogą zapewnić nowoczesny i modny wygląd, dodający odrobinę powiewu świeżości.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa – nawet te rolety zewnętrzne bez specjalnego systemu antywłamaniowego stanowią dodatkową barierę ochroną przed włamywaczami, którą ciężko sforsować i która stanowi środek odstraszający dla potencjalnych nieproszonych gości.
Rolety zewnętrzne - Bielsko-Biała

Rolety antywłamaniowe

W naszej bogatej ofercie posiadamy rolety antywłamaniowe, które zapewnią Państwu maksimum ochrony i bezpieczeństwa. Najnowocześniejsze zabezpieczenia sprawiają, że stanowią one skuteczną ochronę przed włamaniem. Wykonane starannie z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu będą spełniały wszystkie swoje praktyczne, jak i wizualne funkcje przez długie lata użytkowania.

Rolety zewnętrzne automatyczne, na pilota

Dla Państwa wygody prowadzimy sprzedaż również rolet zewnętrznych automatycznych, na pilota. Najwyższej jakości mechanizmy zapewniają wygodę użytkowania. Z jednego miejsca w pomieszczeniu można regulować zamykanie i otwieranie wszystkich rolet, co stanowi dodatkową zaletę w funkcjonalności takich rolet.

Wszystko dla Ciebie

Cała nasza oferta jest rolet zewnętrznych jest dostępna w standardowych rozmiarach. Ponadto prowadzimy sprzedaż rolet pod wymiar, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Poza sprzedażą oferujemy również montaż, co jest dopełnieniem naszych usług. Dla klientów korzystających z kilku usług w naszej firmie przewidujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy Państwu fachowego wsparcia i odpowiemy na wszystkie pytania.