Z Beton architektoniczny

Beton architektoniczny Bielsko-Biała Żywiec

Beton architektoniczny

Co to takiego?

Najnowszym produktem w naszej ofercie jest beton architektoniczny, który został wyprodukowany przez wysokiej jakości surowce według określonej receptury. Taki beton uzyskuje bardzo dobre właściwości techniczne, dzięki czemu cieszy się ogromnym odzewem wśród Klientów z Polski ni nie tylko. Do produkcji betonu nie wykorzystano składników, które zagrażałyby ludziom i zwierzętom, dzięki czemu beton jest produktem ekologicznym.

BETON ARCHITEKTONICZNY W OFERCIE TOMIX

Wyjątkowe właściwości

Produkty, wykonane z betonu architektonicznego posiadają odpowiednie certyfikaty i wyniki badań, które potwierdzają właściwości przeciwpożarowe i właściwości przeciwmrozowe betonu. Oprócz tego, beton architektoniczny jest wysoce odporny na uderzenia mechaniczne, dzięki czemu jego wytrzymałość.
Beton architektoniczny jest przystosowany do najnowszych standardów, co w rezultacie przyczynia się do uzyskania jak najlepszych efektów walorowych. Beton architektoniczny można uzyskać w wielu wariacjach i kolorach, co sprawia iż Klient może dobrać odpowiedni beton do charakteru miejsca, w którym chce go zaimplementować.
Beton architektoniczny - Bielsko-Biała