Z Okna PCV

Okna PCV - Bielsko Biała, Żywiec

Okna na profilach PVC wyróżniają się doskonałą izolacją akustyczną oraz termiczną. Co za tym idzie? Otóż w głównej mierze ochrona przed różnymi zjawiskami przyrodniczymi oraz stosowne wyciszenie nawet w przypadku ruchliwych dzielnic. Zaletą jest ich trwałość i fakt, iż nie wymagają zbytnio uciążliwych zabiegów konserwacyjnych. Ich kolory pozostają w większości przypadków niezmienne. Nie wpływają na nie wysokie temperatury, wilgotność powietrza czy niszczycielskie ataki owadów, pleśni oraz grzybów.

Jak zatem wybrać odpowiednie i solidne okna PVC, aby służyły nam na lata?

1.

Określenie klasy profilu i grubość ich zbrojenia jest niezwykle istotnym czynnikiem w wyborze. Dobre okna PVC powinny mieć wzmocnienie o grubości minimum 1,5 mm, a jego elementy muszą być przytwierdzone nie rzadziej niż co 30 cm.

2.

Okucia mają na celu nie tylko szczelność i prawidłowe funkcjonowanie, ale odpowiadają również za bezawaryjność skrzydeł. Konkretnie sprawdźmy nie tylko markę, ale liczbę punktów ryglowania, aby w późniejszym czasie nie mieć problemów z ich jakże istotną szczelnością.

3.

Zabezpieczenia antywłamaniowe w postaci zaczepów powinny być dodatkowo przymocowane do ich wzmocnienia za pomocą śrub.

4.

Współczynnik przenikalności ciepła (Uw) powinien mieć niskim poziom, co w prostym tego słowa znaczeniu przedkłada się na większe zabezpieczenie przed utratą ciepła i oszczędnością energii. UW zgodnie z przepisami nie powinno przekraczać 0,8 W/m2K.

5.

Parametry w dokumencie umowy kupna powinny dotyczyć całego okna, a nie jego wybranego elementu np. szyby.

6.

Wentylacja powinna być nieodzownym elementem. W szczególności chodzi tu o usuwanie nadmiernej ilości pary wodnej jaka powstała w pomieszczeniu przez np. gotowanie czy oddychanie.

Dlaczego okna PCV?

OKNA PVC są produktem, które dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji zapewniają najwyższe parametry izolacyjne. Inwestycja ta pozwala zaoszczędzić, redukując tym samym koszty utrzymania budynku zarówno latem, jak i zimą. Ich atutem jest minimalizm i proste linie, które są nie tylko w swoim zamyśle praktyczne, ale stanowią idealne uzupełnienie stolarki okiennej.

Wyselekcjonowali producenci

Współpraca z największymi firmami pozwala nam zaoferować dla Państwa produkty najwyższej kategorii. Systemy okienne PVC jakie posiadamy w swojej firmie opierają się na wieloletniej współpracy z największymi producentami, których pokrótce przedstawiamy Państwu poniżej. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę modeli dopasowanych do preferencji każdego klienta, zarówno prywatnego jak i biznesowego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Okna klasy premium

Okna Wiśniowski PVC łączą w sobie bogate wzornictwo, trwałość, ale i wysoki poziom termoizolacji. Powierzchnia ramy może być dodatkowo wzbogacona nakładką aluminiową, Główną zaletą okien Wiśniowski PVC jest funkcjonalność oraz estetyka, dlatego produkty tego producenta opierają się na najnowocześniejszej technologii, której głównym aspektem są założenia przemysłu 4.0. Rozwiązaniem jest technologia bezwypłykowego zgrzewa V-Perfect, która w procesie ich zgrzewania łączy naroża w oknach w praktycznie niewidoczny dla ludzkich oczu.
Okna PCV - Żywiec

Wiodący producent

Okna producenta Aluplast to zawsze sprawdzony i niezawodny wybór. Dużą popularnością cieszą się w wielorodzinnych budynkach. Aluplast podnosi komfort mieszkania bez względu na lokalizację budynku, dzięki świetnej izolacji cieplnej i akustycznej. Okna PCV Aluplast są produkowane z wysokogatunkowych surowców, łatwe w obsłudze, odporne na zabrudzenia, nie odbarwiają się. Wiele korzyści w atrakcyjnej cenie.
Okna PCV - Żywiec

70 lat tradycji

Dzięki długiej działalności producenta VELUX nie trzeba reklamować nikomu. VELUX proponuje okna dachowe z różnym systemem otwierania oraz szerokim zakresem innych elementów. VELUX wykorzystuje nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu optymalizuje wydajność energetyczną budynków, a ponadto zwraca szczególną uwagę na zdrowie i samopoczucie użytkowników.
Okna PCV - Bielsko-Biała
Okna PCV - Żywiec

Znani i lubiani

FAKRO ten polski producent działający na rynku od 30 lat oferuje Państwu dużą gamę innowacyjnych rozwiązań przeznaczonych do poddaszy. Wśród nich znajdziecie okna dachowe o różnych konstrukcjach i systemach otwierania. Wybierając okna dachowe należy zwracać uwagę a ich funkcjonalność, energooszczędność, a także na bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe. Wszystkie te cechy łączą w sobie okna FAKRO.

Innowacyjność produktu

Okna - Bielsko Biała
INTERNORM to austriacki producent, w którego zakładach odbywa się cały proces produkcji okna. W swojej ofercie posiad bardzo dużą ilość różnorodnych modeli okiennych w różnych wersjach wzorniczych. Wszystkie okna INTERNORM łączy wspólna cecha – szyba I-tech. We wszystkich oknach PCV szyba przyklejona jest do całego obwodu okna. Dzięki temu zwiększona została stabilność, izolacja i funkcjonalność okien.
Okna PCV - Bielsko-Biała
Okna PCV - Bielsko-Biała

Wysoka jakość, bogata oferta, najlepsza obsługa

Wybierając okna spośród naszej oferty, otrzymujesz gwarancję najlepszego produktu na rynku. Możesz mieć pewność, że oferujemy produkty sprawdzonych i doświadczonych producentów. Okna przez nas oferowane to najwyższa jakość i bezpieczeństwo w możliwie najniższej cenie. Boga oferta stanowi odpowiedź na wszystkie oczekiwania klientów i z łatwością wpisze się w każdą aranżację budynku, tworząc z nim spójną i estetyczną całość. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią udzielą wszelkich porad i odpowiedzą na każde pytania.