Okna - Bielsko-Biała, Żywiec

Okna PCV (plastikowe), okna drewniane, okna aluminiowe - Bielsko-Biała, Żywiec, Wieprz

Okna Bielsko Biała

 

Jak wybrać dobre okna?

Okna stanowią jeden z ważniejszych elementów naszego domu. Ochrona domu przed zimnem, deszczem czy włamywaczami to tylko niektóre ich funkcje. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom możemy także odgrodzić się od hałasów z ulicy. Jak jednak wybrać te okna, które spełnią nasze oczekiwania i będą służyły nam przez lata?

Na te oraz wiele innych pytań chętnie udzielimy odpowiedzi. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Montaż okien fundamentem sukcesu

Montaż okien to nieodzowny element naszej oferty. Montaż okna jest o tyle istotny, że wpłynie adekwatnie na czas żywotności okna oraz jego funkcjonalność, właśnie dlatego warto zlecić to fachowcom. Wyspecjalizowanie i przeszkoleni monterzy firmy Tomix nie zawodzą, o czym przekonało się już wielu klientów, którym montowaliśmy sprzedane okna. Co więcej, okna z montażem (8% Vatu) są dla Państwa znacznie tańsze, niż sam zakup okien (23% Vat-u).

Okna w ofercie TOMIX

Poniżej zaprezentujemy okna oraz pobieżny asortyment, często wybierany przy zakupie okien. Przedstawimy asortyment czołowych producentów, z którymi współpracujemy od lat, co także przekłada się na terminowość oraz stosunkowo niskie ceny okien. Sprawdź oferty producentów Fakro, Veka, Brugmann, Velux, Aluplast i Internorm.


 

OKNA KLASY PREMIUM - WIŚNIOWSKI

Okna PVC Primo to nowość wśród produktów marki WIŚNIOWSKI. Proces ich projektowania został oparty na wiedzy i doświadczeniu w tworzeniu produktów najwyższej jakości, zapewniających wyjątkowy komfort użytkowania oraz ponadczasowy design. Wyjątkowość tych okien jest oparta na zastosowaniu innowacyjnych technologii takich jak bezwypływkowego zgrzewu V-Perfect wspartych nowatorskimi rozwiązaniami dostawców komponentów - firm Veka i Maco.

 

Katalog okien premium - Wiśniowski

 

Technologia jutra - V-Perfect

Okna - Bielsko Biała, Żywiec

Fabryka Wiśniowski na równi stawia funkcjonalność z estetyką produktów, dlatego w procesie zgrzewania łączy naroża w oknach PVC w niemal niewidoczny sposób. Efektem jest perfekcyjne połączenie nieosiągalne w żadnej innej technologii.

 

OKNA VEKA

okna Veka

Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Okna VEKA są funkcjonalne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego. Specjalne mieszanki PVC gwarantują jakość wszystkich produktów marki VEKA.

Okna o profilu 82mm

okna-gorne-otwieranie
Okna Airline-82MD
Wielokomorowy profil jest wyposażony w system trzech uszczelek, ma znakomity współczynnik przenikania ciepła Uf =1,0 W/m²K. Gdy zostanie zabudowany warstwą ocieplenia budynku, osiąga standardy wymagane dla okien w budynkach pasywnych.
 
 
Softline-82AD
Softline-82AD
W profilu Softline 82 AD ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +- 0,2 mm), co sprawia, że są zaliczone do klasy A. W ramie znajduje się 7 komór, natomiast w skrzydle 6. W obu zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile.
 
 
Softline-82MD
Softline-82MD
Profile Softline 82 MD mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m²K okno będzie miało U równe 0,91 W/m²K, co odpowiada wymogom stawianym domom energooszczędnym.
 
 
vekaslide-82
Vekaslide-82
Profile mają współczynnik przenikania ciepła Uf=1,4 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o Ug=0,4 W/m²k można uzyskać izolacyjność termiczną drzwi nawet na poziomie 0,66 W/m²K.
 
  

Okna o profilu 76mm

Softline-76AD
Softline-76AD
Profile Softline 76 AD mają jedną z nieco mniejszych głębokości zabudowy – 76 mm. Jednak to praktycznie nie wpływa na obniżenie ich efektywności energetycznej. Okno z tymi profilami może mieć współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,82 W/m²K.
 
 
Softline-76MD
Softline-76MD
Profile Softline 76 MD mają wielokomorową konstrukcję – 7 komór znajduje się w profilu ramy, natomiast 6 komór w profilu skrzydła. Zamknięty profil ze ściankami zewnętrznymi o grubości 3 mm, spełnia wymagania normy PN-EN 12608 stawiane profilom najwyższej jakości.
 
 

Okna o profilu 70mm

perfectline-standard
Perfectline Standard
Profile Perfectline wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 1,0 W/m²K, pozwalają zbudować okna o Uw= 1,2 W/m²K. Jeśli szyba zespolona będzie miała jeszcze lepsze parametry ciepłochronności, to U całego okna może być niższe niż 1,0 W/m²K.
 
 
perfectline-swing
Perfectline Swing
W profilach Perfectline można obsadzać szyby zespolone o grubości od 6 do 42 mm. Przy zastosowaniu dodatkowego elementu – nawet do 49 mm.Z odpowiednim pakietem szybowym oraz przy prawidłowym montażu, okna z profilami Perfectline spełniają wymagania klasy 6 izolacji akustycznej.
 
 

 

okna veka bielsko biała okna veka żywiec okna pch veka bielsko biała okna pcv veka żywiec

WWW.VEKA.PL


OKNA ALUPLAST

aluplast

Okna Aluplast to jeden z wiodących producentów okien w Polsce. Różnorodne szerokości powierzchni widocznych w profilach okiennych i różna głębokość zabudowy umożliwiają wybór okna najlepszego dla danego budynku i umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oryginalne i harmonijne wzornictwo okien, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Bogaty wybór różnego rodzaju listew przyszybowych stwarza dodatkowe możliwości stylizacji okien i dopasowanie do charakteru wnętrza.

Okna PCV w ofercie Aluplast

okna-gorne-otwieranie
Energeto
Systemy energeto ®, to przykład wykorzystania i połączenia w obrębie jednej technologii wszystkich czynników niezbędnych do optymalizacji okien PVC pod kątem ograniczania strat ciepła. To systemy rekomendowane do nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych.
 
okna-gorne-otwieranie
Aluplast Intertec 85mm
Zaawansowany system profili okiennych o głębokości zabudowy 85 mm, który dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oferuje znakomite parametry techniczne oraz wysoki komfort użytkowania okien.
 
okna-gorne-otwieranie
IDEAL 8000
Nowy wymiar energooszczędności. Ideal 8000 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.
 
 
okna-gorne-otwieranie
IDEAL 7000
Nowy wymiar energooszczędności. Nowoczesna architektura wymaga nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej.
 
 
okna-gorne-otwieranie
IDEAL 5000
Dla wymagających. Zaawansowany system pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z systemem trzech uszczelek, o możliwości szklenia pakietami szybowymi do 41 mm szerokości.
 
 
okna-gorne-otwieranie
IDEAL 4000
Więcej możliwości. System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 - 85 mm, z uszczelniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 48 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili.
 
okna-gorne-otwieranie
IDEAL 2000
System 3-4 komorowy o głębokości zabudowy 60 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, z możliwością stosowania pakietów szybowych do 35 mm szerokości.

 

 

 

okna aluplast1  okna aluplast  okna aluplast2  okna aluplast3

WWW.ALUPLAST.PL

 


OKNA VELUX

velux okna

Okna Velux to producent o ponad 70 latach tradycji. Proponuje okna dachowe z dolnym i górnym otwieraniem. Oraz szeroki zakres innych elementów okiennych.

okna-dolne-otwieranie

Okna z dolnym otwieraniem

Okna dachowe z dolnym otwieraniem polecamy do miejsc, gdzie montujemy okno wysoko, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej. Wysokiej jakości drewniane okno GZL 1051B otwierane jest za pomocą zamontowanej u dołu, eleganckiej klamki. Dwustopniowa wentylacja zapewnia regulację dopływu świeżego powietrza, nawet gdy okno jest zamknięte.
 
 
 
okna-gorne-otwieranie

Okna z górnym otwieraniem

Okna dachowe VELUX z górnym otwieraniem posiadają zintegrowany system wentylacji, a wygodny uchwyt otwierający gwarantuje łatwe otwieranie i zamykanie okna nawet, jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble. Okno wyposażone jest w konstrukcję ThermoTechnologyTM.
 
 
 
 

okna pcv bielsko biała okna pcv bielsko okna pcv żywiec tanie okna żywiec

WWW.VELUX.PL


OKNA FAKRO

okna żywiec

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą. FAKRO jest producentem szerokiej gamy wyrobów, które umożliwiają komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu, tj:

Okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania:

okna-obrotowe

Okna obrotowe

  • Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna.
  • Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła.
  • Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia.

 

okna-obrotowe

Okna o podwyższonej osi obrotu

Okno otwierane obrotowo lecz oś obrotu umieszczona jest powyżej połowy wysokości okna przez co nawet wysoka osoba może podejść do krawędzi otwartego okna. Dolna część skrzydła pełni rolę okna klapowego, a górna stanowi dodatkowe doświetlenie. Skrzydło przy obrocie o kąt od 0 - 40° podtrzymywane jest przez innowacyjny mechanizm wspomagający, który pozwala pozostawić otwarte skrzydło w dowolnej pozycji w tym zakresie.
 
 

okna-obrotoweOkna uchylno-obrotowe

  • Okno dachowe nowej generacji posiadające dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową.
  • Oddzielone od siebie funkcje otwierania zapewniają stabilność oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.
  • Nowatorski system okuć gwarantuje realizacje tylko jednego sposobu otwierania oraz stabilność skrzydła.

 

okna-kolankowe

Okna kolankowe

  • Przeznaczone do montażu w ścianie pionowej na poddaszu (kolankowej) stanowiąc dodatkowy element „przedłużający” okno dachowe.
  • Poprawia doświetlenie pomieszczenia i zwiększa pole widzenia.
  • Może być łączone z oknem dachowymi o dowolnej konstrukcji.

 

 

okna-wylazowe

Okna wyłazowe

Okna wyłazowe FW poraz PWP są połączeniem okna dachowego i wyłazu dachowego. Jako wyłaz zapewnia łatwe i bezpieczne wyjście na dach. Funkcje okna spełnia doświetlając wnętrze oraz umożliwiając przewietrzenie pomieszczenia. Okno PWP wykonane jest z wielokomorowych profili PCV. Przeznaczone jest do pomieszczeń mieszkalnych ogrzewanych i ocieplanych, występuje w wersji otwieranej na prawą lub lewą stronę.
 
 
 
 
Akcesoria do okien Fakro: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, siłowniki, układy zdalnego sterowania, systemy oddymiania. FAKRO to również znaczący światowy producent składanych schodów strychowych, oferujący całą paletę produktów do wszystkich możliwych zastosowań.

okna żywiec okna bielsko biała okna bielsko

WWW.FAKRO.PL


 

OKNA INTERNORM

Internorm okna

Oferujemy szeroki zakres okien firmy Internorm: okna drewniano-aluminiowe, okna PCV-aluminiowe, okna PCV. Wysoka jakość wykonania i estetyczność, zadowoliła już nie jednego klienta.

montaż okien bielsko biała tanie okna bielsko biała

okna żywiec - montaż okien

WWW.INTERNORM.PL


  

Bielsko-Biała, Żywiec, Wieprz i okolice

Bielsko-Biała jest kolejną miejscowością, w której planujemy dotrzeć do szerszego grona klientów, którzy poszukują konsensusu między solidnym montażem i konstrukcją okien, a niską ceną okna. Zdobyliśmy na tę chwilę zaufanie już wielu klientów. Otworzony nowy punkt w Bielsku-Białej mamy nadzieję spełni Państwa oczekiwania i ułatwi wybór poszukiwanego produktu. Dobrze znają nas klienci z miejscowości Żywiec oraz Wieprz, gdzie działamy od lat. W tym drugim także posiadamy własny punkt sprzedażowy. Zapraszamy.

 

Realizacje okien

Poniżej prezentujemy realizacje okien naszego autorstwa...

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Ul. Partyzantów 98

43-300 Bielsko-Biała

 

bielsko@tomix.org.pl

Tel: 33 860 02 74

 

 

 

Wieprz

Wieprz (koło Żywca)

ul. Żywiecka 909

34-382 Wieprz

 

zywiec@tomix.org.pl

Tel: 33 867 54 07

 

 

 

BWD

BWD Pracownia Projektowa Bartłomiej Duźniak

Ul. Słoneczna 4/1

43-300 Bielsko-Biała

Tel.: 508 508 789

E-mail: bwd.biuro@gmail.com

Strona www.bwdarchitekt.pl

 

 Marcus Peters Authentic Jersey