Nowa podstrona bramy uchylne – budowa na 4000 znaków

Bramy uchylne

Bramy uchylne są to produkty najczęściej dostępne z ręcznym systemem otwierania oraz zamykania. Mogą być obsługiwane ręcznie bądź z uwagi na komfort użytkowania mogą być w pełni zautomatyzowane. Instalacja silnika i elektrycznego systemu sprawia, że brama otwiera się i zamyka po naciśnięciu jednego przycisku. To zdecydowanie wygodne rozwiązanie, które docenisz szczególnie w chwili mocnej ulewy bądź nieokiełznanej wichury. 

Oferowane przez nas bramy uchylne mogą być różnych parametrów oraz z różnych surowców. Cechy użytkowe dostępnych modeli oraz atrakcyjne ceny zapewne będą mocnym argumentem do wyboru naszej oferty. Bramy uchylne to jedne z najpopularniejszych bram na rynku. Ich niezwykle prosta i funkcjonalna konstrukcja wraz z prostymi rozwiązaniami mechanicznymi gwarantują Państwu niezawodne funkcjonowanie bramy. 

Liczą się detale

Ciekawym elementem, który dodaje bramom uchylnym wyjątkowego charakteru są nietuzinkowe aplikacje, które znajdują się pomiędzy panelami skrzydła. Najczęściej występują w kolorach drewnopodobnych tj. orzech oraz złoty dąb, ale także w dowolnej gamie z palety RAL oraz aluminium. Pomimo, że jest to niepozorny zabieg to w całkowitym stopniu zmienia całokształt płaszczyzny skrzydła bramy, jako piękny element fasady. 

Cechy charakterystyczne bramy uchylnej:
 • elementy ościeżnicy są bezpośrednio zespolone ze sobą za pomocą skręcanych połączeń
 • za pomocą specjalnych elementów są łączone profile skrzydła
 • poprzeczka, która łączy prowadnice poziome oraz boczne ślizgi
 • układ sprężyn, który jest odpowiedzialny za podnoszenie oraz opuszczanie skrzydła bramy
 • sprężyny zabezpieczone odpowiednio w tulejach
Co zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo bramy uchylnej? Są to między innymi:
 • odpowiednio dopasowane sprężyny naciągowe, które równoważą cały ciężar skrzydła bramy. Dodatkowo są osłonięte bezpiecznymi tulejami, które chronią przed nieoczekiwanym przytrzaśnięciem palców
 • łożyskowane rolki zapewniają zarówno długoletnią, jak i bardzo cichą pracę
 • dwupunktowe ryglowanie zapewnia bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez nieodpowiednie osoby
 • można złożyć zamówienie na bramę w wersji z ociepleniem, aby wzmocnić izolacyjność cieplną garażu
 • poszycie bramy jest wykonane z blachy stalowej profilowanej, która tym samym zapewnia jej odpowiednią sztywność

Bramy uchylne w bogatej gamie kolorystycznej

Kolorystyka bram uchylnych jest niezwykle bogata. Poza wyborem koloru do dyspozycji mamy również rodzaj farby spośród: kolorów metalizujących, perłowych oraz świecących. Niezwykłym atutem jest bogata oferta drzwi bocznych, które można bezpośrednio skomponować z wybraną przez siebie bramą. Dzięki takiemu wyborowi cały konspekt będzie tworzył jednolity konspekt architektoniczny.

Bramy uchylne w zależności od Państwa preferencji mogą posiadać:
 • automatyczny napęd zapewniający pełne bezpieczeństwo
 • boczną bramę segmentową
 • unikatowy system sterowania radiowego
 • automatyczne wietrzenie garażu

Najlepsi producenci

Prowadzimy stałą współpracę ze starannie wybranymi i profesjonalnymi producentami bram, takimi jak Wiśniowski, Normstahl oraz Hydrostal, dzięki czemu zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania zapewniamy najwyższą jakość produktów oferowaną przez największych czołowych przedstawicieli rynku.

Na co warto zwrócić uwagę?

Wybór bramy garażowej z odpowiednim uwzględnieniem ich przeznaczenia oraz architektury całego garażu pozwoli usprawnić nie tylko bezpieczne korzystanie z niego, ale i również zapewnić sobie niezwykły komfort użytkowania. Szukając odpowiedniej bramy do swojego garażu, warto zwrócić szczególną uwagę na naszą ofertę bram uchylnych. Należy przeanalizować budżet jaki posiadamy do dyspozycji w tej kwestii oraz na jakich preferencjach i właściwościach użytkowych nam szczególnie zależy. Nasi mili i doświadczeni doradcy znajdą odpowiedni i właściwy model wpisujący się we wszystkie Państwa wymagania. Zapewnimy nie tylko fachowe doradztwo, ale i profesjonalne wykonanie pomiarów a później montażu, dzięki którym zakupiona u nas brama z pewnością posłuży Państwu przez wiele długich lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.