Okna PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – Szczyrk

 

Okna PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne | Montaż okien i drzwi, serwis i naprawa

Firma Tomix zajmuje się sprzedażą i montażem asortymentu niezbędnego przy wykończeniu mieszkania. Oferujemy okna, drzwi, rolety, bramy garażowe, ogrodzenia i panele podłogowe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

 

Okna aluminiowe

Obecnie są popularne wśród projektantów wnętrz. Okna aluminiowe stosowane są głównie przy wykańczaniu dużych powierzchni np. hotele, biurowce. Ich zaletą jest sztywny i lekki materiał, odporny na rdzę. Surowy wygląd przyciąga tych okien sprawia, że coraz częściej stają się elementem wyposażenia współczesnych domów. Okna aluminiowe gorzej izolują ciepło niż pozostałe materiały.

okna pcv szczyrk

 

Okna PCV

Najpopularniejsze rozwiązanie wśród projektów mieszkań. Okna PCV bardzo dobrze utrzymują ciepło w pomieszczeniu i mają świetne parametry w ochronie przez czynnikami zewnętrznymi. Niestety okna PCV są wrażliwe na zmiany temperatur.

 

drzwi wewnetrzne zwenetrzne szczyrk

Drzwi zewnętrzne

To wizytówka domu, bariera przed warunkami atmosferycznymi oraz niepożądanymi gośćmi. Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne najwyższej jakości, ponieważ mamy świadomość jak ważną rolę odgrywają w każdym mieszkaniu i że powinny służyć przez lata.

 

Drzwi wewnętrzne

Zapewniają prywatność i estetkę wnętrz. Drzwi wewnętrzne powinny być dopasowane do potrzeb użytkowników, aby korzystanie z nich było przyjemne każdego dnia. Zapewniamy Państwu renomowanych producentów, gwarantując maksymalne zadowolenie.

 

Procedura miejscowości

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Ul. Partyzantów 98

43-300 Bielsko-Biała

 

bielsko@tomix.org.pl

Tel: 33 860 02 74

 

 

 

Wieprz

Wieprz (koło Żywca)

ul. Żywiecka 909

34-382 Wieprz

 

zywiec@tomix.org.pl

Tel: 33 867 54 07

 

 

 

BWD

BWD Pracownia Projektowa Bartłomiej Duźniak

Ul. Słoneczna 4/1

43-300 Bielsko-Biała

Tel.: 508 508 789

E-mail: bwd.biuro@gmail.com

Strona www.bwdarchitekt.pl

 

 Marcus Peters Authentic Jersey