Drzwi Bielsko-Biała, Żywiec

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - profesjonalny montaż.

drzwi bielsko-biała

Drzwi zewnętrzne a także wewnętrzne to kolejny krok na drodze do naszego wymarzonego mieszkania. W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę drzwi, ościeżnic, klamek oraz elementów wykończeniowych, które pomożemy wam dopasować do najbardziej nietypowych miejsc oraz aranżacji pomieszczeń. Zapewniamy bezpłatną wizytę na budowie lub w mieszkaniu, doradztwo, pomiar, oraz profesjonalny montaż zakupionego towaru. Dzięki bogatym ekspozycją w naszych salonach na powierzchni ponad 300 m2 w salonie w Bielsku, 150 m2 w Żywcu, oraz zainstalowanym ok 100 drzwi w rozmaitych specyfikacjach, poczujecie swobodę wyboru, inspirację do zmian - na lepsze.

IMAG0178 2014 10 17 13.11.28 IMAG0352

Oferujemy drzwi sprawdzonych i renomowanych producentów, gdyż wychodzimy z założenia, że zadowolony klient to nasza najlepsza wizytówka! Drzwi zewnętrzne podobnie jak okna, to element stolarki zewnętrznej, którego wybór nie możemy pozostawić przypadkowi.

drzwi bielsko

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu, mieszkania, która stanowi barierę przed niepożądanymi gośćmi, oraz przed wpływem warunków atmosferycznych które w naszym klimacie mogą być skrajne w zależności od pory roku. Warto więc poświęcić drzwi zewnętrznym więcej czasu oraz uwagi bo jest to bardzo ważny elementem naszego domu który ma nam służyć przez długie lata. W naszej ofercie najdziecie drzwi takich producentów jak... 


 

asilo

By zadowolić naszych klientów, nasz drzwi wykonujemy z niezwykłą starannością, a materiały do nich użyte są wysokiej jakości. W ofercie posiadamy 40 modeli drzwi, wykonanych z 20 naturalnych oklein drewnianych oraz 5 kolorów drzwi lakierowanych.

asilloasillo2

WWW.ASILO.PL


 

pol skone

W ofercie firmy Pol-skone występują drzwi malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane.Nasze drzwi są funkcjonalne i estetyczne. Dodatkowo wysoka jakość wykonania, została doceniona przez klientów. Firma Pol-skone jest uhonorowana wieloma nagrodami.

pol skone pol skone2 pol skone3 pol skone4 pol skone5

WWW.POL-SKONE.PL


 

porta

Drzwi wewnętrzne Porta wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, co przekłada się na doskonałe parametry izolacyjne i będą wizytówka twojego mieszkania. Liczna ilość otrzymanych nagród i certyfikatów dla firmy Porta, przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

porta porta2 porta3 porta4 porta5

WWW.PORTA.PL


 verte

Drzwi Verte to połączenie najnowszych technologii i wysokiej jakości. Zachowując atrakcyjne ceny, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

verte verte2 verte3 verte4

WWW.VERTE.PL


 dre

Firma Dre posiada w swojej ofercie szeroką gamę drzwi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo coś dla siebie. Jesteśmy w stanie dopasować drzwi DRE pod każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

dre dre2 dre3 dre4

WWW.DRE.PL


 porta

Firma Porta to ponad 20 lat doświadczenia. Posiadamy szeroką gamę drzwi zewnętrznych i akcesoriów. U nas każdy wybierze coś dla siebie.

porta porta2 porta3 porta4

WWW.PORTA.PLcal

Firma Cal wysokiej jakości drzwi, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Sprzedajemy drzwi o standardowych rozwiązaniach, ale też dostosowujemy rozwiązania pod klienta.

cal cal2 cal3 cal4

WWW.CAL.PL


 k&p

Oferta obejmuje drzwi różnego typu: drzwi o stylu nowoczesnym, wzory uniwersalne, klasyczne oraz eko. Szeroka gama wzornictwa, pozwoli wybrać ci coś idealnego dla ciebie.

k&p k&p2 k&p3 k&p4

WWW.K&P.PL


 setto

Producent drzwi zewnętrznych stalowych, oferuje drzwi różnego typu. Posiadamy drzwi jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe.

setto setto2 setto3 setto4

WWW.SETTO.PL


 kmt

W ofercie firmy KMT znajdują się drzwi stalowe jedno i dwuskrzydłowe, ościeżnice stalowe oraz wiele akcesoriów do drzwi.

kmt kmt2 kmt3 kmt4

WWW.KMT.PL


 

doorsy

Drzwi drewniane zewnętrzne DOORSY, charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.

doorsy doorsy2 doorsy3

WWW.DOORSY.PL

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Ul. Partyzantów 98

43-300 Bielsko-Biała

 

bielsko@tomix.org.pl

Tel: 33 860 02 74

 

 

 

Wieprz

Wieprz (koło Żywca)

ul. Żywiecka 909

34-382 Wieprz

 

zywiec@tomix.org.pl

Tel: 33 867 54 07

 

 

 

BWD

BWD Pracownia Projektowa Bartłomiej Duźniak

Ul. Słoneczna 4/1

43-300 Bielsko-Biała

Tel.: 508 508 789

E-mail: bwd.biuro@gmail.com

Strona www.bwdarchitekt.pl

 

 Marcus Peters Authentic Jersey