OKNA PCV, DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE – SZCZYRK

OKNA PCV, DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE | MONTAŻ OKIEN I DRZWI, SERWIS I NAPRAWA

Firma Tomix zajmuje się sprzedażą i montażem asortymentu niezbędnego przy wykończeniu mieszkania. Oferujemy okna, drzwi, rolety, bramy garażowe, ogrodzenia i panele podłogowe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

OKNA ALUMINIOWE

Obecnie są popularne wśród projektantów wnętrz. Okna aluminiowe stosowane są głównie przy wykańczaniu dużych powierzchni np. hotele, biurowce. Ich zaletą jest sztywny i lekki materiał, odporny na rdzę. Surowy wygląd przyciąga tych okien sprawia, że coraz częściej stają się elementem wyposażenia współczesnych domów. Okna aluminiowe gorzej izolują ciepło niż pozostałe materiały.

OKNA PCV

Najpopularniejsze rozwiązanie wśród projektów mieszkań. Okna PCV bardzo dobrze utrzymują ciepło w pomieszczeniu i mają świetne parametry w ochronie przez czynnikami zewnętrznymi. Niestety okna PCV są wrażliwe na zmiany temperatur.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

To wizytówka domu, bariera przed warunkami atmosferycznymi oraz niepożądanymi gośćmi. Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne najwyższej jakości, ponieważ mamy świadomość jak ważną rolę odgrywają w każdym mieszkaniu i że powinny służyć przez lata.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Zapewniają prywatność i estetkę wnętrz. Drzwi wewnętrzne powinny być dopasowane do potrzeb użytkowników, aby korzystanie z nich było przyjemne każdego dnia. Zapewniamy Państwu renomowanych producentów, gwarantując maksymalne zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.