beton architektoniczny bielsko biała żywiec

BETON ARCHITEKTONICZNY

Najnowszym produktem w naszej ofercie jest beton architektoniczny, który został wyprodukowany przez wysokiej jakości surowce według określonej receptury. Taki beton uzyskuje bardzo dobre właściwości techniczne, dzięki czemu cieszy się ogromnym odzewem wśród Klientów z Polski ni nie tylko. Do produkcji betonu nie wykorzystano składników, które zagrażałyby ludziom i zwierzętom, dzięki czemu beton jest produktem ekologicznym. 

Produkty, wykonane z betonu architektonicznego posiadają odpowiednie certyfikaty i wyniki badań, które potwierdzają właściwości przeciwpożarowe i właściwości przeciwmrozowe betonu. Oprócz tego, beton architektoniczny jest wysoce odporny na uderzenia mechaniczne, dzięki czemu jego wytrzymałość 

beton architektoniczny bielsko biała

jest o wiele większe niż u zwykłego betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny jest przystosowany do najnowszych standardów, co w rezultacie przyczynia się do uzyskania jak najlepszych efektów walorowych. Beton architektoniczny można uzyskać w wielu wariacjach i kolorach, co sprawia iż Klient może dobrać odpowiedni beton do charakteru miejsca, w którym chce go zaimplementować. 

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Ul. Partyzantów 98

43-300 Bielsko-Biała

 

bielsko@tomix.org.pl

Tel: 33 860 02 74

 

 

 

Wieprz

Wieprz (koło Żywca)

ul. Żywiecka 909

34-382 Wieprz

 

zywiec@tomix.org.pl

Tel: 33 867 54 07

 

 

 

BWD

BWD Pracownia Projektowa Bartłomiej Duźniak

Ul. Słoneczna 4/1

43-300 Bielsko-Biała

Tel.: 508 508 789

E-mail: bwd.biuro@gmail.com

Strona www.bwdarchitekt.pl

 

 Marcus Peters Authentic Jersey